SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19
Player Information - Jakub Slováček

Osobní údaje

Picture of Jakub Slováček
Jméno: Jakub Slováček
Pozice: Útok

Historie zápasů

Zápasy Startroster in out Gól
Thursday September 20 Svobodní 5 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday September 27 Svobodní 14 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday October 04 Svobodní 11 - 5 Ženatí 1 0 0 1
Thursday October 11 Svobodní 8 - 8 Ženatí 1 0 0 1
Thursday October 18 Svobodní 3 - 8 Ženatí 1 0 0 0
Thursday October 25 Svobodní 3 - 4 Ženatí 1 0 0 0
Thursday November 01 Svobodní 5 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday November 08 Svobodní 9 - 3 Ženatí 1 0 0 0
Thursday November 15 Svobodní 4 - 8 Ženatí 1 0 0 0
Thursday November 22 Svobodní 8 - 10 Ženatí 1 0 0 0
Thursday November 29 Svobodní 14 - 12 Ženatí 1 0 0 1
Thursday December 06 Svobodní 11 - 2 Ženatí 1 0 0 0
Thursday December 13 Svobodní 2 - 8 Ženatí 1 0 0 0
Thursday December 20 Svobodní 11 - 6 Ženatí 1 0 0 1
Thursday December 27 Svobodní 8 - 9 Ženatí 1 0 0 0
Thursday January 03 Svobodní 6 - 4 Ženatí 1 0 0 0
Thursday January 17 Svobodní 13 - 8 Ženatí 1 0 0 1
Thursday January 24 Svobodní 10 - 2 Ženatí 1 0 0 0
Thursday January 31 Svobodní 8 - 8 Ženatí 1 0 0 0
Thursday February 07 Svobodní 13 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday February 14 Svobodní 13 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday February 21 Svobodní 15 - 8 Ženatí 1 0 0 0
Thursday March 07 Svobodní 15 - 8 Ženatí 1 0 0 2
Thursday March 14 Svobodní 8 - 7 Ženatí 1 0 0 0
Thursday March 21 Svobodní 13 - 9 Ženatí 1 0 0 0
Thursday March 28 Svobodní 10 - 13 Ženatí 1 0 0 0
Zápasů celkem 26 0 0 7

Osobní statistiky

Soutěž Tým Played Startroster in out Gól 
SÉRIE HC VČELARY 2016-17 Ženatí 4 4 0 0 2
SÉRIE HC VČELARY 2016-17 Svobodní 11 11 0 0 6
SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 Svobodní 27 27 0 0 13
SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 Svobodní 26 26 0 0 7
Celkem za kariéru 68 68 0 0 28

Kariéra

Soutěž Sezóna Tým Funkce / Pozice
SÉRIE HC VČELARY 2016-17 2016-17 Ženatí Útok
SÉRIE HC VČELARY 2016-17 2016-17 Svobodní Útok
SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 2017-18 Svobodní Útok
SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 2018-19 Svobodní Útok