SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18
Player Information - Erik Kunert

Osobní údaje

Picture of Erik Kunert
Jméno: Erik Kunert
Pozice: Útok

Historie zápasů

Zápasy Startroster in out Gól
Thursday September 14 Svobodní 5 - 9 Ženatí 1 0 0 0
Thursday September 21 Svobodní 12 - 11 Ženatí 1 0 0 0
Thursday October 05 Svobodní 8 - 11 Ženatí 1 0 0 1
Thursday October 12 Svobodní 4 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday November 30 Svobodní 8 - 5 Ženatí 1 0 0 0
Thursday December 14 Svobodní 3 - 9 Ženatí 1 0 0 1
Thursday January 25 Svobodní 3 - 12 Ženatí 1 0 0 0
Thursday March 08 Svobodní 8 - 4 Ženatí 1 0 0 0
Thursday March 15 Svobodní 6 - 6 Ženatí 1 0 0 1
Thursday March 22 Svobodní 7 - 14 Ženatí 1 0 0 0
Zápasů celkem 10 0 0 3

Osobní statistiky

Soutěž Tým Played Startroster in out Gól 
SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 Svobodní 2 2 0 0 0
SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 Ženatí 8 8 0 0 3
SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 Svobodní 0 0 0 0 0
SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 Ženatí 0 0 0 0 0
Celkem za kariéru 10 10 0 0 3

Kariéra

Soutěž Sezóna Tým Funkce / Pozice
SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 2017-18 Svobodní Útok
SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 2017-18 Ženatí Útok
SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 2018-19 Svobodní Útok
SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 2018-19 Ženatí Útok

Program

AHL 2018-19 - 4.KOLO
Stadion: Uherský Ostroh Datum Sob., 13. Říj. 2018 Beginn 16:00
HC Plameny Vnorovy
HC Plameny Vnorovy
2:7 HC Včelary
HC Včelary

SÉRIE HC VČELARY 2018 - 19 - 6.ZÁPAS
Stadion: Uherské Hradiště Datum Čt., 18. Říj. 2018 Beginn 21:00
Svobodní
Svobodní
3:8 Ženatí
Ženatí

Tabulka série HCV 2018-19

Pořadí Tým body
1 Svobodní 2
2 Ženatí 2

HYMNA HC VČELARY

Odkazy

Banner

Facebook