Sezona 2005-06 byla slavnostně zahájena 1.září 2005 na zimním stadionu v Uherském Brodě. Bez váhání se dá konstatovat, že byla nejúspěšnější v historii. Zájem ze strany hráčů byl stále velký. Oproti minulé sezoně jsme odehráli o 11 zápasů více a těch pozitiv bylo daleko víc. Asi největší a nejzářivější novinkou se staly naše nové dresy se Včelarskou včelkou na prsou. Dresy pro ženaté v barvě modré a pro svobodné v barvě červené.

Dres ženatýchDres svobodných

Nápad pořídit nové dresy tu byl už dříve, ale zrealizovat se ho podařilo až díky třem členům HC Včelary. Jožka Valenta, Mira Grygar a Jarek Vojáček se pustili do realizace tohoto úkolu a nakonec se jim to podařilo. Každý hráč měl možnost vybrat si své jméno a číslo. Celkem bylo vyrobeno a rozdáno 38 dresů v ceně 41 800 korun. Finančně nám v tomto pomohli sponzoři ze Včelar a okolí a tak v 6. zápase slavnostně vyjela obě mužstva v nových dresech na led. Další vítanou novinkou jsou nové internetové stránky. Na stránkách WWW.HCVCELARY.WZ.CZ je možnot dozvědět se něco nového z dění v našem klubu. Za celou sezonu 2005-06 jsme odehráli 32 utkání. Hracím dnem byl bez vyjímky čtvrtek ve 20.30 hod. V techto zápasech se na ledě vystřídalo 54 hráčů, což bylo o 9 hráčů více než v loňské sezoně. Do tabulky střelců se alespoň jedním gólem zapsalo 39 hráčů.Soutěž o krále střelců vyhrál už po třetí za sebou Pišta Dostálek, když ve 32 zápasech nastřílel 70 branek. Vítězem série se v této sezoně stali SVOBODNÍ. Svého soupeře porazili 22:8 na zápasy. Dvakrát se rozešli smírně.

Svobodní - vítěz série 2005/06Ženatí - tentokrát pouze druzí
Peťa Vaněk jako hlavní rozhodčíNejstarší hráč Josef Dostálek

Pro vítěze série 2005-06 byla již připravená velmi vzácná trofej. Včelarská NIKÉ bude od této chvíle patřit vždy vítězi série za daný rok.

Včelarská NIKÉ a dresy obou týmůVčelarská NIKÉ

19.května 2006 proběhlo nezbytné ukončení sezony v kulturním domě ve Včelarech. Každému hráči byla udělena medaile za odehranou sezonu a hlavně byla slavnostně předána trofej pro vítěze série 2005-06. Letos tato pocta patřila svobodným. U příležitosti konce sezony byla vydána ročenka HC Včelary, kterou si mohl každý hráč zakoupit.

Radost svobodných byla obrovskáFoto s vítěznou tofejí

Konečná tabulka série HCV 2017-18