Druhá sezona Hokejového Klubu Včelary začala 24.10.2004. Elán z minulé sezony v žádnem případě nevymizel. Bylo to právě naopak. Opět se podařilo získat smlouvu o pronájmu ledové plochy v Uherském Brodě. Zde je potřeba poděkovat Jožkovi Valentovém, neboť bylo třeba uhradit celou částku za celou sezonu dopředu. On se této role i přes veliké rizoko zhostil a částku zaplatil. Díky velkému zájmu hráču se mu vše vrátilo a sezona se mohla rozeběhnout. Prvního zápasu sezony se zůčastnilo 18 hráčů. Průměr na celou sezonu byl skvělých 19 hráčů. Dohromady se za celou sezonu na ledě vystřídalo 45 hráčů a 31 z nich se alespoň jednou zapsalo do listiny střelců. V této sezoně čekalo na hráče dohromady 21 zápasů. Z toho tři zápasy se hrály v Uherském Hradišti, jednou ve Zlíně, v tehdy nově otevřené vedlejší hale a zbytek, to je 17 zápasů, se hrál na našem "domovském" stadioně v Uherském Brodě. Zřejmě největší změna se odehrála na brankářském postu svobodných.Tam se totiž natrvalo postavil Martin Grygar a s Jarkem Vojáčkovým vytvořil brankářské duo HC Včelary. Vítězem série v této sezoně se stali ženatí, kteří svobodné porazili celkovým skore 4:11. Pět zápasů skončilo remízou!!! Králem střelců se stal opět Pišta Dostálek, který dokázal nastřílet 58 branek a tím obhájil titul nejlepšího střelce z minulé sezony. Konkurovat mu mohl snad jen Mira Grygar, který nastřílel 49 gólů.

Ženatí - vítěz série 2004/05Svobodní - smutní poražení 2004/05

Co se týče technického zajïštění našeho klubu došlo k mnoha změnám. V centru Včelar byla vybudována nástěnka HC Včelary, kde si mohl každý kdo měl zájem přečíst novinky o dění v našem klubu. S další příjemnou novinkou přišel i Pepin Valenta. Ten na každý zápas jezdil nálkladní dodávkou a tak odpadla starost s dopravou výstroje. S výstrojí byl ale problém u brankáře svobodných. Nakonec byla zapůjčena ne celou sezonu z Uherského Ostrohu, ovšem toto řešení bylo jen dočasné. To Jarek Vojáček v brance ženatých byl vystrojen kompletně a to hlavně díky jemu samotnému, protožě si všechno platil sám. Celkově se dalo konstatovat, že kvalita výstroje šla pořád nahoru.

Jara VojáčekMaca Grygar

Výběr HC Včelary také sehrál 12.února 2005 na zimním stadionu v Uh.Hradišti historicky první přátelský zápas proti mužstvu ze Starého Hrozenkova. Utkání skončilo výhrou Včelar v poměru 10:6.

Sestava HC Včelary :

Vojáček Jara -Grygar Mira,Grygar Martin,Valenta Josef,Knap Tomáš  Dostálek Pišta,Dostálek Pavel, Hájek Martin,Brázdil Vašek,Ondrůšek Martin,Vaněk Petr,Janků Michal,Vaškových Libor,Dostálek Petr.

Branky:

Grygar Martin  3 -  Grygar Mira   3 - Dostálek Pavel   2 - Dostálek Pišta  1 - Janků Michal     1

Sezóna byla ukončena 22.dubna 2005 ve Včelarech

SÉRIE HC VČELARY 2017 - 18 - 25,KOLO